Se slzami v očích, člověk ukáže, že neví jak dál ...

Říjen 2008

Co dělat, když se nudíš v obchoďáku?

24. října 2008 v 13:40 BlbůStkY
1. Vezmi několik krabiček kondomů a náhodně je dej do košíků nakupujícím, kteří se zrovna nedívají.

2. Nastav všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili 5 minut po sobě

3. Rozlož jeden ze stanů v kempinkové části a pozvi nakupující dál pod podmínkou, že si přinesou polštář.

4. Kdykoliv se tě zaměstnanec zeptá, jestli nepotřebuješ pomoct, rozbreč se a začni křičet: "proč mě lidi nenecháte na pokoji?"

5. U pultu se zbraněmi se zeptej zaměstnance, jestli neví, kde sehnat antidepresiva.

6. Vždy, když se ozve hlášení z reproduktoru, stoč se do klubíčka na zem a křič: " Ne! Ne! uŽ ZASE TY HLASY!!!"

7. Jdi do skušební kabinky. Chvíli počkej a potom začni hlasitě vykřikovat: "Není tu toaletní papír!"

Temeri

19. října 2008 v 22:38 Postavy z Naruta

Temari je dcera Yondaime Kazekageho (Čtvrtý Kazekage), její sourozenci jsou Gaara a Kankurou. Její zbraní je obrovský železný vějíř, který nosí na zádech. Specializuje se na boj na dálku a je také nadšený analytik bitvy (ale ne tak dobrý jako Nara Shikamaru). Bohužel není známo, jak je Temari dobrá při boji zblízka, když přijde o svůj vějíř. Temari se stará o své sourozence, ale je často velmi krutá ke svým protivníkům v bitvě. Temari dává své pocity najevo více než Kankurou, při jednání s Gaarou je

Sora

19. října 2008 v 22:35 Postavy z Naruta


Je to mladý učeň mnich, který je z ohnivé země. Má větrnou chakru, stejně jako Naruto. Je v něm část Kyuubiho chakry, kterou nahromadili ninjové z vesnice Ohně, když Kyuubi řádil po Konoze. Chtěli mít vlastního Jinchuurikiho na obranu i útok vesnice. Sora se s Narutem nemá moc rád, kvůli události ve vykradené hrobce, kterou měli oba chránit a oba si o sobě mysleli, že právě oni jsou vykradači. Poté se dostal do Konohy a myslel si, že ho chtějí zabít.Proto uzavřel dohodu se

První Hokage

19. října 2008 v 22:33 Postavy z Naruta


První Hokage-Hashirama (Shodai Hokage) byl první vládce Skryté Listové vesnice. Zároveň s Madarou založili Skrytou Listovou vesnici. Vystavěli vesnici, kterou pak jejich nástupci rozšiřovali.

První Hokage také ovládal kekkei genkai zvanou Mokuton. Jde o techniku, kdy slučoval zemi a chakru, díky které pak

Shodai Kazekage

19. října 2008 v 22:31 Postavy z Naruta

První Kazekage ( Shodai Kazekage) byl pravděpodobně zakladatel nebo jeden ze zakladatelů Sunagakure (Vesnice ukrytá v písku, Písečná). Tvář měl vždy zahalenou stějně jako Kakashi Hatake. Nic víc se o tomto ninjovi neví.

Shizune

19. října 2008 v 22:29 Postavy z Naruta

Shizune je nadaný lékařský ninja, učila se u samotné Tsunade. V současné době pomáhá jako asistent právě Tsunade. S Tsunade opustila Listovou vesnici po tom, co zemřel Dan, její strýc. Jako lékařský ninja v Listové například léčila Hyuugu Nejiho. Její neobvyklejší technikou je Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika).

Vtip

19. října 2008 v 22:26 VtiPy

Medvědi

17. října 2008 v 14:32 VtiPy
Baví se dva medvědi v lese,že už je to s těma medvědicema nebaví a tak že to zkusí spolu v křoví..
Po chvíli jeden zařve:"Ty vole,viděl nás zajíc,ta svině to všude vykecá,musíme ho chytit"..
Začnou ho honit po lese,zajíc skočí do rybníka,medvědi začnou šmátrat po dně a vytáhnou rybu..
"Rybo,neviděla jsi zajíce?".."Neviděla vy dva buzeranti"....Papíček a Mařenka

17. října 2008 v 14:32 VtiPy
Jde Pepíček s Mařenkou po lese a Mařenka si vyhrne sukni a roztouženým hlasem povídá: Pepíčku poznamenej mě do konce života.
Pepíček přemýšlí a pochvíli vezme klacek a vypíchne Mařence oko.


Bongabonga

17. října 2008 v 14:31 VtiPy
Jde muž pralesem no a potká takovou menší skupinku indiánů a oni se ho ptaj: "Chceš smrt nebo bongabonga!?" A hlap si jen tak pro sebe řiká no umřít ještě nechci tak chci to bongabonga! A celá skupina těch indiánů ho vojedou!! Jde dál a tam vidí ještě větší už snad i tlupu indiánů no a zase se ho ptaj.. "Chceš smrt nebo bongabonga" a řiká si zase ten chlap pro sebe hmm... tak jedno bongabonga už sem přežil no tak to přežiju i to druhý.. "Chci bongabonga" .. zase ho vojedou de dál a tak je celej tábor těch indiánů no a oni se ho zase ptaj: "Chceš smrt nebo bongabonga" a on si zase pro sebe řiká no tak třetí bongabonga už bych nepřežil to chci radši tu smrt ...!!! A ty Indiáni na to odpovědí: "Zemřeš smrtí bongabonga!!!"

Potencialní a realný

17. října 2008 v 14:30 VtiPy
Otec kouká ne televizi přijde za ním malí syn a ptá se ho:
Tati, jaký je rozdíl mezi potenciálně a reálně?
Otec mu říká:
Hmm, jak by sem ti to řekl ...
Běž se zeptat mámi, jestli by se za milion eur vyspala s Kevinom Costnerom, sestry se zeptej jestli by se za milon eur vyspala s Tomom Cruisom, a
brata se zeptej, jestli by se za milión eur vyspal s Bradem Pittem.
Za chvílí se malý syn vrátí a referuje: Mama říkala, že by sa s ním vyspala,i za míň, sestra tvrdí, že je to její sen, a můj bratr říkal, že za milión eur by dal i Eltonovi Johnovi.
Na to mu otec řekne:
Tak teď to pochopíš. Potenciálně by sme se stali milionáři a reálně
máme doma dve kurvy a jednoho buzeranta.


Naruto 075

17. října 2008 v 11:50 Naruto seriál

Překročení mezí. Sasukeho rozhodnutíSasori

17. října 2008 v 1:09 Postavy z Naruta

Sasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku, byl ztracený ninja ze Skryté Písečné vesnice a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru. Po Orochimarově odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Deidarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky (tyto loutky Sasori navrhl). Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. Díky tomu bojoval se Sakurou a se svou babičkou

Sarutobi Asuma

17. října 2008 v 1:05 Postavy z Naruta

Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu. Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje. Říká, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové.

Asuma se narodil do Klanu Sarutobi, který vedl jeho otec Třetí Hokage. Ve věku devíti let absolvoval Ninja akademii a ve dvanácti složil Chuuninskou Zkoušku. Asuma byl dříve také jedním z Dvanácti Strážných Ninjů, kteří chránili Feudálního pána Země Ohně. Asuma odešel z Listové hledat svou vlastní cestu, ale později se vrátil. Stále nosí svou šerpu se znakem ohně, která se nosila v jeho dřívější elitní skupině. Asume se nakonec stal Jouninem a byl přidělen k Týmu 10.


Sarutobi

17. října 2008 v 0:54 Postavy z Naruta

Sarutobi byl Třetím Hokagem, a tedy vůdcem, v Listové vesnici. Ninja, který získá titul Hokage, je považován za nejsilnějšího ninju v celé vesnici. Sarutobi není většinou oslovován jménem, ale pouze titulem Sandaime Hokage - Třetí hokage. To z toho důvodu, že je třetím člověkem, který tento titul získal. Jeho obličej je vyobrazen jako třeí v sousoší v Listové vesnici. Ze začátku příběhu byli Sarutobi a Umino Iruka jediní, kteří měli v oblibě Naruta. Říká se, že byl nejsilnější ze všech Hokagů, a proto ho také nazývali Profesor nebo také Bůh ninjů ( Shinobi no Kami). Sarutobi jako zbraň používal přivolaného opičího krále Enmu, který se promění na diamantovou tyč Kongou Nyoi.

Sarutobi ovládal

Sandaime Kazekage

17. října 2008 v 0:44 Postavy z Naruta

Sandaime Kazekage - Třetí Kazekage byl považován za nejsilnějšího Kazekage v historii Písečné Vesnice. Byl unesen neznámým nepřítelem, když z nějakého důvodu vypukla válka, která sužovala celou vesnici a trvala do té doby, než ho všichni přestali hledat a začali se domnívat, že je mrtvý. Ten, kdo ho zabil byl ve skutečnosti Sasori Sasori,který jej přetvořil na svoji nejsilnější loutku. Tuto loutku pak použil v boji proti Chiyo a Sakuře Haruno.

Třetí Kazekage měl speciální Kekkei Genkai, která mu dovolovala

Sakon

16. října 2008 v 20:08 Postavy z Naruta

Sakon měl úžasnou sílu a rychlost (Orochimaru ho pokládal za nejlepšího ze Zvučné čtyřky). Všichni viděli, co mu to trci ze zad. Byl to jeho starší bratr Ukon. Sakon a Ukon mají své kekkei genkai. Ukon spí v Sakonově těle, ale mohou si to i vyměnit. Když ale spí Sakon v Ukonově těle, tak jsou slabší. Oba dva spolu mohou aktivovat druhý stupeň prokleté pečetě. Prokletá pečeť jim způsobí mnohem ryhlejší hojení ran a zvýší obranu. Orochimarova zmínka byla, že Sakon je lepší než Ukon. Zvučná čtyřka používala na zabití svých nepřátel silné techniky. Sakon s Ukonem bojovali proti Kibovi a Akamarovi a téměř je porazili. Po chvíli, když Kiba a Akamaru utekli před Sakonem a Ukonem, se Kiba setkal s Kankurem. Kankurou pak Sakona a Ukona v klidu porazil.

Sai

16. října 2008 v 20:07 Postavy z Naruta

Sai je nejnovějším členem Kakashiho týmu. Do tohto týmu se dostal jako náhrada za Sasukeho a je v něm společně se Sakurou Haruno a Narutem Uzumaki. Předtím než se Sai přidal k tomuto týmu byl členem Rootu. Je to samostatné oddelení patřící k ANBU, které založil Danzo. K tomuto oddelení se Sai dostal jako sirotek a už odmalička byl trénovaný, aby neznal žádné emoce. Tady se Sai setkal s jedním starším členem Rootu, kterému se moc líbilo jak Sai dokáže malovat. Sai ho začal brát jako svého staršího bratra uvnitř této organizace, ale později vážně onemocněl a podlehl své chorobě, takže byl Sai opět sám. Protože se později přidal k týmu č. 7, vymyslel si Sai své púvodní jméno, zatímco jeho pravé jméno není známé.

Naruto 074

16. října 2008 v 20:01 Naruto seriál

Odhalení, Gaarova skutečná identita!
Rock Lee

16. října 2008 v 19:55 Postavy z Naruta

Rock Lee je velmi temperamentní taijutsu specialista a je příkladem lidské píle. Není schopný používat ninjutsu ani genjutsu. Když byl studentem na Ninja akademii, tak se mu ostatní děti vysmívaly kvůli jeho neschopnosti. Proto strávil veškerý svůj čas tréninkem taijutsu. V tomto tréninku ho vede Maito Gai, neboli Gai-sensei. V týmu je ještě s Hyuugou Nejim a Tenten.

Díky neustálému tréninku se stal extra dobrým v taijutsu, takže mu povolili, že může absolvovat Ninja akademii. Je schopný uvnitř svého těla otevřít pět z osmi "bran Chakry" (otevření všech osmi bran způsobí dočasné ale