Se slzami v očích, člověk ukáže, že neví jak dál ...

Srpen 2008

Naruto 073

31. srpna 2008 v 21:40 Naruto seriál

Mistrovská technika! "Shiky Fuujin"


Naruto 072

31. srpna 2008 v 19:55 Naruto seriál

Hokagův omyl! Pravá tvář pod maskou!


Naruto 071

31. srpna 2008 v 19:29 Naruto seriál

Naprosto úžasné bitva na úrovni hokagů!


Naruto 070

31. srpna 2008 v 18:58 Naruto seriál

Zbabělec číslo 1 Je to otrava, ale udělat to musím!Diplomek Sb

31. srpna 2008 v 10:35 Dění kolem mě ...

Ahojky mno tak sem dostala diplomek od mého SBčka .. A mooc se mi líbí!!

A tu je \/

Druhý Kazekage- Nidaime

25. srpna 2008 v 21:49 Postavy z Naruta
Druhý Kazekage (二代目風影, Nidaime Kazekage) je záhadná postava, o které se vůbec nic neví. I když o něm nejsou žádné informace, je jasné, že to musel být velmi schopný ninja, když se z něj stal Kazekage.

Druhý hokage - Nidaime

25. srpna 2008 v 21:47 Postavy z Naruta
Druhý Hokage (Nidaime Hokage) byl, jak již z názvu vyplývá, druhým vládcem Skryté listové vesnice. Po něm nastoupil třetí hokage (Sarutobi). Druhý Hokage byl excelentním uživatelem vodních technik, což bylo vidět i v duelu Sarutobi vs. Orochimaru, kdy vytvořil ohromnou vlnu, a to na místě, kde žádná voda nebyla. Členové ANBU jen udiveně přihlíželi.

Nawaki

25. srpna 2008 v 21:32 Postavy z Naruta
Nawaki(縄樹, Nawaki) byl mladším bratrem Tsunade. Stejně jako Moegi i Nawaki měl na lících červené ruměnce a velmi se podobal Narutovi, až na to, že měl hnědé vlasy a zelené oči. Když se Nawaki stal geninem, byl velmi dychtivý po boji ve válce, protože chtěl ochraňovat svou vesnici. Tohle byl taky důvod, proč se chtěl stát Hokagem stejně jako jeho dědeček,první hokage (Shodai Hokage). Tsunade byla na svého bratra velmi hrdá, že se takhle rozhodl, a darovala mu náhrdelník poPrvním Hokage. Naneštěstí Nawaki hned na druhý den zahynul na bojišti. Podle Orochimara bylo jeho tělo krutě zmrzačeno, ale Tsunade tomu nechtěla věřit. Po Nawakiho smrti Tsunade požádala, aby byl v každém ninja týmu alespoň jeden ninja-lékař. Nawaki byl jeden z dvou lidí, které chtěl Orochimaru přivést zpět k životu za to, že Tsunade použije své lékařské schopnosti a uzdraví jeho paže. Tou druhou osobou, která měla být opět přivedena k životu byl Tsunadin přítel Dan.

Nara Yoshino

25. srpna 2008 v 21:27 Postavy z Naruta
Yoshino (奈良ヨシノ) je matka Shikamara a manželka Shikaka. I když je velmi přísná a občas i panovačná, je také vcelku hodná. Shikamaru o ní říká, že má jeho otce "pod palcem". Je pravdou, že oba dva se jí tak trochu bojí. Shikamaru tvrdí, že je to "hrozná žena", i když o Temari, kterou mu jeho matka údajne namlouvá, tvrdí, že je ještě hroznější. Yoshino bylo na začátku 36 let.

Nara Shikamaru

25. srpna 2008 v 21:24 Postavy z Naruta
Nara Shikamaru je velmi líný člověk, ale je to génius, jehož IQ je přes 200, i když jeho známky v akademii tomu neodpovídaly (většinu testů prospal). Pochází z rodiny, která má schopnost ovládat stíny a chová jeleny. Nara Shikamaru byl na počátku seriálu Genin, který dokončil akademii ve stejnou dobu jako Uzumaki Naruto. Po proběhnutí Chuuninské zkoušky V Listové se jako jediný stal Chuuninem.

NAra Shikaku

25. srpna 2008 v 21:11 Postavy z Naruta
Shikaku (奈良シカク) je otcem Shikamaru a jeho manželkou je Nara Yoshino. Stejně jako jeho syn i on byl součástí tria Ino-Shika-Cho, spolu s Chouzem Akimichi a Inoichi Yamanakou. Navzdory jeho přesvědčení, že "ženy jsou vždy nežné k muži, kterého milují" jeho syn o tom přesvědčený není. Shikaku také popisuje Tsunade jako "nejsilnejší a nejkrásnejší ze všech žen".
Jako všichni členové klanu Nara, Shikaku také chová jeleny, jejichž parohy se využívají na výrobu medicíny. Tato medicína zastavuje ničivé účinky "tříbarevných pilulek klanu Akimichi". Když se objeví v seriálu poprvé, vypadá jako nějaký opilec a někdy také používá jednu z Shikamarových frází "to je ale nuda". V druhé části však dokazuje, že je mnohem lepší než Sarutobi Asuma, když hrají japonské šachy (Shogi) a Shikaku nad ním lehce zvítězí.
NA začátku mu je 38 let.

Morino Idate

25. srpna 2008 v 21:08 Postavy z Naruta
Morino Idate je hlavní běžec klanu Wasabi a Ibikiho mladší bratr. Idate je sobecký a pohrdá shinobi, avšak pro svého pána z klanu Wasabi by udělal naprosto cokoliv. Kdysi to byl genin z Listové, ale když neuspěl v chuuninské zkoušce, Aoi ho zmanipuloval, aby se zmocnil dvou pokladů Listové. Když je Aoi od něj převzal a vytratil se, Idate si uvědomil, co způsobil, a uprchl z vesnice.

Morino Ibiky

25. srpna 2008 v 21:06 Postavy z Naruta
Morino Ibiki(森乃イビキ) je zkoušející první části Chuuninských zkoušek. Také je šéf ANBU Mučících aVyslýchacích Sil Listové Vesnice (木ノ葉暗部拷問・尋問部隊 Konoha Anbu Gomon/Jinmon Butai). Ibiki byl ztvárněn jako sadista, který mučí lidi pomocí duševního, týraní namísto použití fyzického týrání. Dokonale zkoumaná lidskou povahu tím, že útočí na mysl osoby a tím nad ní získává kontrolu. Ibiki má na hlavě viditelné popáleniny a díry po hřebech, jsou to všechno jizvy z toho, jak byl sám krutě mučen. To nejspíš dokazuje, že je sám schopen vydržet

Mondai a Poccha

25. srpna 2008 v 20:57 Postavy z Naruta
Mondai a Poccha jsou ninjové z nějaké malé vesničky, kteří neumí ani základní jutsu. Tito dva chěli získat tajné informace o Listové vesnice, ale místo přeměny se jenom převlékli za Maito Gaie a Rock Leeho. Všichni to přestrojení prokoukli až na Naruta, který s nimi plnil úkoly, které jim dávala Tsunade. Byli to většinou legrační a snadné úkoly. Tyto úkoly pro Naruta jako ninju, který umí středně dobře kontrolovat chakru, byly

Momochi Zabuza

25. srpna 2008 v 20:50 Postavy z Naruta
Momochi Zabuza byl bývalý člen ANBU a nukenin (hledaný ninja) z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná Vesnice) a byl také velmi zkušeným uživatelem vodních technik. Zabuza byl velmi tvrdohlavý, namyšlený a ambiciózní člověk, tak ambiciózní, že se pokusil zabít Mizukageho a převzít vládu nad Vodní Zemí. Avšak neuspěl. Jen tak lehce se ale nevzdal a hodlal zkusit převzetí moci ještě jednou. Z toho důvodu se nechal zaměstnávat jako nájemný vrah, aby si na to vydělal. Byl

Nikam nejedu!

24. srpna 2008 v 21:05 Dění kolem mě ...
TAk pravě sem se rozhodla ač sem se těšila ... Tak nikam nejedu situace doma .. je o5 z5 .. a Muj drahy otec ma zase jeho vypadky .. Ale já už na to nemám .. Kéž bych tak měla někoho kam bych mohla jít ... Ale nemám k mladýmu taky nemůžu .. Jsem v PIČI!! Prostě už nevím kam já .. Já už nevím co .. Zase sem s nervama v prdeli .. Začínám o5 psychicky labilní .. Tudíž zase čekám krizi v našem vztahu .. Protože zase začnu být náladová a podobně ... Zas to začíná ta unava, ty tlaky, bolestio hlavy... Ach bože proč tu není někdo kdo by mi mohl pomoct... Proč nikoho nemám? Proc?

SPŘÁTELUJI!!! kdo spřátelí?

23. srpna 2008 v 22:43 Moje myšlenkové pochody =)
Ahojky mno tak se se rozhodla, že si najdu taky nějaký ty SBčka .. teda už nějaký mám, ale jen tak jako fakt málo ... Ono je to i dobrý ... Tak kdo by měl sna zájem .. děkuji ..

Jak pak se těšíte???

23. srpna 2008 v 22:33 Dění kolem mě ...
MNo ahojky lidi... Tak co jak pak se šici máte?? Ty jo už to tu máme za pár .. A zase začna tak nudná a opruzující škola .. No hrůůza ... A co jak se těšíte vy? JA teda vůbec ... To pro mě byl neska fakt hroznej den a to hotovo ... Bratrancovi od mazla umřel pejsek upa strašný.. :-( JAko měla mylim teprav něco přes rok.. Ale byla fakt zpravna labradorka!!! Ale ubec tomu nerozumím to byl hafo aktivní pes prostě divoká a co toho naběhala.. A najednou že prý nějaka srdeční vada ... Upa mě bylo líto psa.. Ale i MArka a malího marťasa no prostě všech .. Snad je jí ted někde dobře!! Mno tak hoj

Magen: Kokoni Arazu no Jutsu

23. srpna 2008 v 21:58 Genjutsu

démonická iluze: Falešné okolí

Toto genjutsu je také typu C. POužívá ho třeba Kotetsu, Oboro... Toto genjutsu upravuje vzhled blízkého předmětu nebo blízké oblasti.

Kori Shinchuu no Jutsu

23. srpna 2008 v 21:55 Genjutsu

Technika narušení mysli

Toto genjutsu je typu C. Používá ho třeba Kagari, Mubi, Oboro. Kori Shinchuu no Jutsu dunutí cíl, aby se pohyboval v kruhu. POkud cil toto genjutsu včas neodhalí vyčerpáho to jak fyzicky tak i psychicky