Se slzami v očích, člověk ukáže, že neví jak dál ...

Červenec 2008

Inuzuka Tsume

31. července 2008 v 23:13 Postavy z Naruta
Inuzuka Tsume (犬塚ツメ) je matka Kibi a Inuzuky HAny. Jako u většiny členů klanu Inuzuka i Tsume je velmi tvrdá, ale o svou rodinu se velmi stará. V průběhu invaze na Listovou vesnici bojovala po boku svého věrného psa Kuromaru.
Překlad jména Tsume znamená "dráp". Na začátku jí je 36let.

Inuzuka Kiba

31. července 2008 v 23:09 Postavy z Naruta
Inuzuka Kiba je hlasitý a akční Genin původně z týmu 8, který vedla Yuuhi Kurenai. Do tohoto týmu patří i Hyuuga Hinata a Aburame Shino. Kiba pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken (忍犬 - Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe (ve škole, doma, v restauraci atd.), je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho

Inuzuka Hana

31. července 2008 v 19:43 Postavy z Naruta
Inuzuka Hana (犬塚ハナ) je starší sestra Inuzuky Kibi a je také skvělá a uznávaná zvěrolékařka. Její psí společníci se jmenují Haimaru Sankyodai. Hana účinkovala v epizodě č. 184, kde ošetřovala Akamaru (Kibův pes). Na pravém rameni má Hana tetování, které vypadá jako květina.
"Hana" znamená "nos" nebo také "květina". Je jí 18 let.

!!! SONB - 2.kolo začíná

31. července 2008 v 11:09

!!! Tak a je to tu další kolo !!!

2. kolo SONB

Tak tadyk jsou blogísi těch co postoupili .. trak nezapomeňte hlasovat! Hodně štěstí!
1. tery Blogís
2. nikca Blogís
3. KačenaTH/Weronika 483 Blogís
4. Kik@s Blogís
5. Martinka Blogís
6. SaNaSu Blogís
7. Wolf Blogís
8. Sabushka Blogís
9. Lister Blogís

1.kolo sonb-uzavřeno

31. července 2008 v 11:09
Takže lidičky, první kolo SONB uzavřeno!
V prvním kole vypadávají Moňulka (0hlasů), MišQa (0hlasů), Láďa (0hlasů), BenBarnesFan(0hlasú), Terika (1hlas), mary-kockomil (0hlasů) ...

Ještě pro ty co vypadli v prvním kole tak nezoufejte není podstatný vyhrát, ale zúčastnit se!


Naruto 051

30. července 2008 v 21:36 Naruto seriál

Stín, který se hýbe v temnotě, nebezpečí stíhá Sasukeho!Naruto 050

30. července 2008 v 21:23 Naruto seriál

Á, Rock Lee! TAkový by měl být pravý muž.


Hyuuga Neji

29. července 2008 v 12:14 Postavy z Naruta
Hyuuga Neji je Geninem, který dokončil akademii o rok dříve než Naruto a byl číslo jedna mezi nováčky. Je také považován za nejsilnějšího a nejtalentovanějšího ninju ze všech Geninů, kteří podstoupili Chuuninskou zkoušku společně s Narutem. Neji má velmi silnou obranu Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví), kterou se učí jen v hlavní rodině Hyuuga, ale Neji se ji zvládl naučit sám. Také má smrtící útok na blízko, nejsilnější taijutsu styl v Listové, Juuken (Vznešená pěst). K rozšíření svého útoku používá hmat Hakke RokujuuyonShou (64 úderů) a také Hakke Hyaku NijuuhasShou (128 úderů), které uzavřou Chakrové

Hyuuga Hizashi

29. července 2008 v 11:40 Postavy z Naruta
Hyuuga Hizashi byl bratr Hiashiho. Patřil do klanu Hyuuga, do vedlejší rodiny. Jako všichni členové vedlejší rodiny mělprokletou pečeť klanu Hyuuga. Byl to Hiashiho "mladší" bratr - narodili se skoro ve stejnou chvíli, protože byli dvojčata. Muselo se však rozhodnout, kdo bude patřit do vedlejší rodiny. A volba padla na Hizashiho. Hizashi byl také otec Nejiho.
Protože byl Neji velice talentovaný a silný, Hizashiho velmi trápilo, že nemůže být vůdcem rodiny.

Hyuuga Hinata

29. července 2008 v 11:36 Postavy z Naruta
Hyuuga Hinata je dcerou šéfa klanu Hyuuga, který se jmenuje Hyuuga Hiashi. Po svém otci zdědí vedení tohoto klanu. Hinata je neuvěřitelně plachá a jemná dívka, ale při boji se chová jako velmi tvrdý a silný ninja. Po zkoušce na akademii byla přiřazena do týmu číslo 8, který vedla Yuuhi Kurenai. V tomto týmu byli také Inuzuka Kiba a Aburame Shino. Hinata v boji používá hlavně taijutsu (boj na blízko). Jako člen klanu Hyuuga ovládá kekkei genii (vrozenou vlastnost)Byakugan. Byakugan znamená "Bílé Oko". Díky byakuganu je její zorné pole při boji téměř 360°. Styl jejího boje se jmenuje "Juuken" neboli "Jemná pěst". Tento styl dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém chakry a vnitřní orgány svého protivníka.

Hyuuga Hiashi

29. července 2008 v 11:28 Postavy z Naruta
Hyuuga Hiashi je vedoucí hlavní rodiny Hyuuga. Je zároveň jouninem ze Skryté listové vesnice. Hiashi se narodil těsně před svým bratrem, Hyuugou Hizashim. Stal se tedy členem hlavní rodiny.
Když chtěli Hinatu unést ninjové ze Skryté oblačné vesnice - Země Blesku, tak je Hiashi zabil. Ale Země Blesku chtěla za mrtvého ninju náhradu, jinak by došlo k válce. Původně bylo navrhováno, že tam půjde právě on, avšak jeho bratr, Hyuuga Hizashi, se pro něho obětoval. Nebylo to kvůli tomu, že se chtěl obětovat pro hlavní rodinu, ale pro Hiashiho, kterého miloval (není to myšleno tak, že

Hyuuga Hanabi

29. července 2008 v 11:24 Postavy z Naruta
Je druhá dcera Hyuugi Hiashiho a mladší sestra Hyuugi Hinaty. Když Hiashi mluvil o Hinatě s Kurenai, tak o ní mluvil pohrdavě a řekl, že když je Hinata slabší jak její o 5 let mladší sestra není v klanu Hyuuga potřeba. Zdá se, že Hanabi je velmi tichá a poslušná, přinejmenším její chování je takové, když je v blízkosti otce. Jméno Hanabi znamená ohňostroj a Hyuuga slunce.

Hyuuga Elder

29. července 2008 v 11:17 Postavy z Naruta
Poprvé se objeví v epizodě Naruto 63. Je z listové vesnice a pravděpodobně je Jounin, ale to není příliš známo. O tomto jmenováném členu klanu Hyuuga je známo jen tolik, že je to člen hlaví větve.

Hoshigaki Kisame

29. července 2008 v 11:14 Postavy z Naruta
Hoshigaki Kisame je hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice a je partner Itachiho Uchihy. Oba se prvně objevili krátce po té, co Orochimaru zaútočil na Listovou Vesnici. Plánovali unést Naruta, ale Jiraiya jim to překazil. Itachi později prohlásil, že to ještě nebyl správný čas na únos Naruta a že Naruta chytí, až bude Naruto lépe vycvičen. Na rozdíl od ostatních dvojčlenných týmu z Akatsuki, vychází Kisame se svým partnerem dobře. Kisame je velmi podobný žralokovi, má modrou kůži, malé bílé oči, naznačené žábry a trojúhelníkové žraločí zuby. Navzdory jeho tvrďáckému vzhledu mluví Kisame

Homura Mitokado

29. července 2008 v 11:10 Postavy z Naruta
Homura Mitokadobyl v předešlém týmu a Třetím Hokage a Koharu Utatane. Nyní je členem rady. Tak jako Koharu Utatane, on nemá moc informací o Narutovi. On a Koharu Utatane chtěli omezit počet misí a jeho aktivity v jejich vesnici, protože se báli, že by se Naruto stal obětí Akatsuki.

Hidan

29. července 2008 v 11:06 Postavy z Naruta
Hidan je ztracený ninja z neznámé vesnice a je také druhý nejnovější člen organizace Akatsuki Je v týmu společne s Kakuzem, i když z toho není vůbec nějak nadšený. Kakuzu má trpělivost s Hidanovým zdlouhavým stylem boje a jeho rituály, ale Hidan Kakuzu nesnáší už jen proto, že Kakuzu bojuje výhradně kvůli penězům. Navzdory tomu jejich tým stále drží pohromadě a oba dva jsou velmi zruční a umí skvěle využívat své silné stránky k získání výhody nad nepřítelem. Narozdíl od ostatních členů Akatsuki, Hidan nemá jejich vůdce v lásce a vůbec ho nerespektuje. Hidanův prsten má znak Santai (třetí úroveň).

Hatake Sakumo

29. července 2008 v 11:05 Postavy z Naruta
Sakumo Hatake , známý i jako Bílý tesák z Listové (Konoha no Shiroi Kiba), byl Kakashiho otcem a jeden z nejlepších ninjů v Listové vesnici. Podle čtvrtého Hokage byl Sakumo respektován jako tři legendární Sanninové. Pak byl ale potupen před celou vesnicí, když Sakumo, selhal ve velmi důležité misi, ve které zvolil záchranu svých kamarádů před úspěšným splněním mise. Kvůli tomuto selhání pak celá vesnice utrpěla velké ztráty. Zahanbený, Sakumo pak upadl do depresí a rozhodl se spáchat "seppuku" (známé také pod pojmem "hara-kiri"). To přimělo Kakashiho, aby vedl svůj život přesně podle

Hatake Kakashi

28. července 2008 v 20:55 Postavy z Naruta
Hatake Kakashi je jounin ze Skryté listové, který se stará o trénink týmu 7. Také je znám jako Kopírovací ninja Kakashi nebo Sharingan Kakashi. Uvádí se, že zkopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka, ve kterém má Sharingan (Kekkei Gankai - vrozená vlastnost klanu Uchiha). Kakashi je pokládán za génia mezi ninji. Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, chuuninem se stal v šesti letech a Jouninem ve třinácti.

Haruno Sakura

28. července 2008 v 20:40 Postavy z Naruta
Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesnici. Haruno Sakura, Uzumaki NAruto a Uchiha Sasuke tvoří tým 7, který vede Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat chakru. Například byla na první pokus schopna lézt pomocí Chakry po stromech, zatímco Sasukemu a Narutovi to trvalo celý den tréninku. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai (zrušení iluzí). Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.

Bleskovka 09

27. července 2008 v 11:22 BleSkovky, SouTěŽe!
Ahojky!
1. Jak pak se máš?
2. Máte u vás pěkný počasí?
3. Baví tě prázdniny?
4. těšíš se do školy?
5. Jsi Kluk / holka?
6. JAk pak se jmenuješ?
8. kolikáty to byl hlas?
9. tak se měj a doufám že se tu ještě ukážeš ...
10. co na diplomek?