Se slzami v očích, člověk ukáže, že neví jak dál ...

Březen 2008

Jak se máte?

28. března 2008 v 14:47 Dění kolem mě ...
Ahojky lidi ... Mno tak jak žijete??? Proč se vás vůbec ptám, když mi stejně nikdo neodepíše .. Já celkem už fajne .. Až na par vyjmečných situací, když mě chytna nějaka ta depka, ale inač se mam fajne... No večer povalím zase ven kalit .. Teda kalit lomonády, prtž už nepiju ... Mno dovi na jak dloiho ... No nic měj te se páško!

SEan Kingston1

28. března 2008 v 12:32

Beautiful Girls


Leona Luwis

28. března 2008 v 12:26

Bleeding Love


Sean Kingston

28. března 2008 v 12:12 pisnicky, videjka

Me Love


Býk

27. března 2008 v 13:52 HoroSkopy
Hlavním a dominantním rysem tohoto znamení je síla a energie. Nadbytek síly znamená v důsledku tvrdohlavou, neústupnou povahu. Často jdou "přes mrtvoly". Venuše, třímající vladařské žezlo, svým vlivem způsobuje emotivní a iracionální jednání.V zaměstnání dokáží Býci díky daru praktického uvažování uspět ve všech mechanických oborech. Tedy jako inženýři, stavitelé a projektanti. Bývají z nich také schopní účetní a pokladní s mimořádným citem pro peníze.

ble

27. března 2008 v 13:34 Dění kolem mě ...
Děěckkaaa ja sem musela zase včera vypadat ... Dyď mě je blbě ještě teď ...

Beran

27. března 2008 v 12:35 HoroSkopy
Aries, patřící mezi tzv. ohnivá znamení, jest plně pod vlivem mocného Marsu. Je snadné ho rozhněvat, ale stejně rychle se zase uklidní a jedná pak mírně. Berani jsou známí svým uměním říkat pravou věc v pravou chvíli (cítí, že je to tak správně a jednají podle toho). Snadno se učí a mají výbornou paměť. Je to jejich nesporné plus, které dokáží využít ve svůj prospěch. Rádi se baví a mají cit pro hudbu. Ve společnosti jsou tedy oblíbení, občas to ale zaskřípe právě díky jejich vlastnosti říct každému, co si myslí.

Airfare ....o

27. března 2008 v 11:33 CeLebRiTy
Airfare je trojice mladých nezávislých hudebníků, kteří dělají hudbu poctivě jako za starých časů. Společně vstávají, skládají songy, prožívají vzestupy i pády rock n´rollu. Frontmanem kapely je americký zpěvák a kytarista Thomas J. Lichtag, který svým nezaměnitelně ležérním způsobem zpěvu dává kapele jedinečnou tvář. Airfare mají svůj názor a své vize jsou rozhodnuti naplnit i když to nebude tou nejjednodušší cestou. "Všechno točíme do analogu. Jedině tak můžeme znít opravdově. Hudbu co děláme, nemá smysl točit do počítače."

Sound kapely je snadno rozpoznatelný. Živá vystoupení v sobě spojují ostrý kytarový zvuk, chytlavé melodie, nečekané dynamické změny a divokou pódiovou show. Navíc si své koncerty Airfare upřímně užívají a svoji náladu úspěšně šíří i do řad diváků …

Rednex ....o

27. března 2008 v 11:26 CeLebRiTy
Rednex je švédskou poprockovou skupinou, která svoji dráhu započala v polovině 90. let minulého století. Na svém kontě má přes 10 milionů prodaných nosičů a v žebříčcích bodovala se svými hity jako jsou Cotton Eye Joe, Old Pop In An Oak, Wish You Were Here nebo Spirit Of The Hawk.

Skupina Rednex byla založena Annikou "Marie Joe" Ljungberg a měla prúlom v roce 1994 se světovým mega hitem "Cotton Eye Joe". Z více než 10 milionů prodaných záznamů, v dvanácti zemích,bylo nejménì 41 zlatých záznamù a 5 evropských trojitých Platin, Rednex je jeden z největších švédských hudebních exportů. 25 týdnù se drželi v německých diagramech (ostatní jen 19). Rednex cestují po celém světě a zároveň

Cascada

27. března 2008 v 11:00 CeLebRiTy
Cascada je ostrou nezadržitelností v amerických hitparádách s jejím singlem "Everytime We Touch" ze stejnojmeného debitového alba. S tímto agresivním a energickým tanečním-pop beatem. Cascádin dramatický a vášnivý hlas přidal skvělí lesk celku vedle Djejů a producerů ,Dj Manian a Yanou, kteří poskytují hudební pozadí. "Everytime We Touch" zapůsobil celostátně na CHR/popové rádiové stanici, to znamenalo vzestup nahoru v jejich playlistu (obvykle však taneční písně vysílané na tomto rádiu zaznamenávají velký pád dolů).

Oj..ojj

27. března 2008 v 10:40 Dění kolem mě ...
Achojky lidii ... Mno tak včera středa byla ... Tak sem se zase vylila jak váza .. lidi já už někoho potřebuju .. Já zase pařím jak dřív ... A to když sem měla honzu tak vubec .. jenže mě to teď všechno jedno .. Je mi i jedno co se mnou bude .. Je to v kelu ... Musím se dát dohromady .. ale v patek piju lmonády .. Za prvé se bojím zatahů .. a za druhé jdu v sobotu do práce ... Tak zatím

Benny Benassi2

26. března 2008 v 12:48 pisnicky, videjka

Every Single Day


Benni Benassi1

26. března 2008 v 12:47

California dreamin remix


Benny Benassi

26. března 2008 v 12:36 pisnicky, videjka

Satisfaction


Blind Guardian

26. března 2008 v 12:26

BARBARA ANN


Airfare

26. března 2008 v 12:18 pisnicky, videjka

Sorry Baby


Rednex

26. března 2008 v 12:09 pisnicky, videjka

Wish You Were Here


Dějiny a šíření buddhismu

26. března 2008 v 11:55 Tajemno, magie, atd ...
Po smrti Buddhy docházelo ke shromažďování ústních tradic, ty pak byly sepisovány. Již v této době docházelo ke sporům o autentičnost jednotlivých materiálů.
Zhruba v prvním století pronikl po Hedvábné stezce do střední Asie, kde byl ovlivněn jednak zoroastrisnem a poté i myšlenkami helénismu, takto pozměněný pronikl do Číny, kde byl ovlivněn místní filosofií a poté rozšířen do Koreje a Japonska. V Číně a v Japonsku se zformoval i zvláštní druh buddhismu

Členení Buddhistického učení

26. března 2008 v 11:53 Tajemno, magie, atd ...
Členění na hínajánu, mahájánu a vadžrajánu vychází z pozdější tradice buddhismu.
Théraváda
Théraváda neboli nauka starších je buddhistickou školou, která se opírá Buddhovi rozpravi zachované v jazyce páli. Théraváda je jediná z tzv. starších škol, která se zachovala do dnešní doby. Théravádoví buddhismus je dnes rozšířen především v oblastech Srí Lanky, Barmy, Laosu, Thajska ačástí Vietnamu a Malajsie. Mahájána a Vadžrajána označují někdy theravádu jako hínajámu což je značně problematické.

Navrácení

26. března 2008 v 11:45 Moje myšlenkové pochody =)
Ahojky lidi .. Mno tak už jdu na to už budu zase pokračovat s blogem .. tak páá jdu na to ...