Se slzami v očích, člověk ukáže, že neví jak dál ...

Runy pokracovaní

30. srpna 2007 v 22:24 |  Tajemno, magie, atd ...
Runa věrnost - je to optimistická runa zrození, vzkříšení, spravedlnosti. Je to zároveň runa, která podporuje spravedlivý boj. Runa symbolizuje

nové výzvy a zavěcení do nových poznání. Nyní nastává období energie a vášně, jenž přináší štěstí.
Věštění: tazatel si uvědomuje kde a v čem jsou ukryté jeho přednosti a skryté talenty. Úspěch v obecném životě, štěstí v legálních záležitostech. Čest a spravedlnost , vůdcovství a autorita, věrnost.
Obrácená runa - je znamením zničujících a vyčerpávajících nesvárů.
Runa -Síla, moc-tělěsná zdatnost a rychlost. Runa je znamením moudrosti, vědění a tvůrčí síly stejně jako příležitosti sexuality a štěstí. Úspěch v zaměstnání, škole, dobrý obchod a vyjednávání. Na druhou stranu si i my musíme dát pozor, na to, abychom nebyli otroky vůle jiných.
Věštění: runa symbolizuje okultní vědy. A dává schopnost a velkou sílu překonat nepřátele. Jen správě využívat svou energii. Může se dotknout tazatele i jiné osoby . Úspěch.
Obrácená runa - zmarněná příležitost, tělesné potíže nebo zadržený rozhled
Runa Radost - harmonie, štěstí, radost, blaho i sláva, spolehlivost. Runa přináší radost, a to takovou, jakou si skutečně přejeme : z dětí, domova, práce, zdraví, peněz. Tato runa zároveň znamená úspěch a oblíbenost, popularitu, život bez starostí, a pozitivní změny.
Věštění:radost, harmonie, štěstí ve všech podobách.
Obrácená runa - znamená sváry, neshody mezi lidmi a nábádá k tomu, abychom nezvladatelným situacím se snažili předcházet.
Runa Majetek- runa blahobytu, přináší peníze, výhry, ale i dědictví. S touto runou si však nejde zahrávat, svůj majetek musíte dobře spravovat, abyste o něj nepřišli. runa zahrnuje i zděděné vlastnosti a dovednosti.
Věštění: výhra, nečekané peníze, ale i dědictví.
Obrácená runa - Je-li runa převrácená napovídá o potížích s financemi, dědictvím, nesouladu s rodiči a někdy i hrozící rozpad rodiny.
Runa Trn- Tato runa symbolizuje ochranu, pomoc a dobrou zprávu.
Věštění - i v nejtěžší hodince vám něco nebo někdo přijde na pomoc - ať už amulet, talisman nebo někdo komu na vás záleží. Osud vám také ukazuje, že máte dostatek síly a proto se nenechte nikým odradit při hledání pravdy.
Obrácená runa- protože znakem je pouhý trn, očekávané nebo ohlášené potíže budou malicherné. Avšak neměly by se brát na lehkou váhu. I král zvířat může být poraněn obyčejným malým trnem.
Runa Oheň -Runa, která pomáhá jít vpřed, je nutné jednat, udělat to, v čem ještě váháme - jinak oheň dotyčného "spálí " či mu jinak uškodí. Runa také symbolizuje milostnou vášeň, umělecký podnět.
Věštění: runa může symbolizovat na obzoru milence, milenku . Též symbolizuje, že v něčem váháme a máme se již konečně rozhodnout.
Obrácená runa - nutnost jednat nebo někdo něco vás "Spálí", pozor na takzvané kamarády.
Runa Plodnost Tato runa znamená, že nastal čas dovršení plánů, záměrů , úspěchů na všech stupních.
Věštění: úspěch nastane nebo již nastává ve vašich plánech, záměrech.

Obrácená runa - runa v převrácené poloze naznačuje, že nastala stagnace, a je třeba vyvinout zvláštního úsilí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama